Top

Makers

CC-slides20x15-filmmakers-3

 

REGISSEUR
Marc Schmidt werkt als onafhankelijk documentaire regisseur. Na een studie filmtheorie aan de Universiteit van Utrecht en mediakunst aan de Kunstacademie in Tilburg, regisseerde hij verschillende korte fictiefilms voordat hij zich volledig aan documentaire film wijdde. Zijn films handelen meestal rond het thema sociaal contact en uitsluiting. Zijn laatste film De Regels van Matthijs (2012), een portret van Marc’s autistische schoolvriend Matthijs, won onder meer het Gouden Kalf voor beste lange documentaire in 2012.
www.marcschmidt.nl

BASALT FILM
Basalt Film produceert maatschappelijk relevante en artistiek hoogwaardige documentaires en documentaireprojecten voor televisie en bioscoop. Het bedrijf werd in 2011 opgericht door Simone van den Broek, die een ruime ervaring heeft als regisseur en producent.
Basalt Film onderscheidt zich door een sterke persoonlijke betrokkenheid in de ontwikkeling van de projecten en de samenwerking met de regisseurs. Het bedrijf heeft de ambitie om voor ieder project specifieke marketing- en distributie strategieën te ontwikkelen.
www.basaltfilm.nl

CREDITS
Scenario, regie en camera: Marc Schmidt  (www.marcschmidt.nl)
Montage: Katarina Türler NCE, Govert Janse at The Gentleman’s  Club (www.katfilm.nl)
Camera: Rogier Timmermans (www.rogiertimmermans.com)
Geluid: Carla van der Meijs
Muziek: Jasper Boeke (www.jasperboeke.nl)
Titels: Rogerio Lira (www.rogeriolira.com)
Beeldbewerking, grading & mastering: Joppo in De Grot (www.degrot.com)
Sound design: Daniel Almada
Geluidsmix: DIE BASISberlin, Florian Beck (www.basisberlin.com)

Productieleiders: Eline van Wees, Edgar Kapp (www.kapp-producties.nl)
Producent NCRV: Yolande van der Blij (www.dokument.ncrv.nl)
Eindredacteur NCRV: Jelle Peter de Ruiter (www.dokument.ncrv.nl)
Redactie SRG SSR: Sven Wälti (www.srgssr.ch/en/)
Redactie SRF: Urs Augstburger (www.srf.ch/)
Redactie ZDF 3sat: Nicole Baum (www.3sat.de/)
Producenten Mira Film: Vadim Jendreyko, Hercli Bundi, Susanne Guggenberger (www.mirafilm.ch/)
Producent Basalt Film: Simone van den Broek (www.basaltfilm.nl)

© Basalt Film in co-productie met NCRV, Mira Film en SRG SSR, SRF Schweizer Radio und Fernsehen
en in samenwerking met ZDF 3sat

Gedistribueerd door Amstelfilm

Met financiële steun van Mediafonds, CoBO, Nederlands Filmfonds, Bundesamt für Kultur,
Zürcher Filmstiftung

 

logosoup-2